Ünlü İş Adamından Bitcoin Tahmini: 10 Milyon Dolar Olacak!

Yatırım firması olan Equity Management Associates’in yönetici ortağı Larry Lepard, Bitcoin’in (BTC) 10 milyon dolara ulaşacağını söyledi.

10 Nisan’da Kitco News ile yaptığı bir röportajda ABD dolarının önümüzdeki süreçlerde gücünü kaybedeceğini ifadeedenLarryLepard, BTC içinde çarpıcı iddialarda bulundu. Boston merkezli yatırım firmasının yönetici ortağı olan Lepard, doların zayıflamasıyla birlikte BTC’de görkemli bir çağın başlayacağını vurguladı. Dolarda yaşanan güç kaybıyla birlikte, insanların BTC, altın ve mülk gibi varlıklara yöneleceğini belirten Lepard, BTC için fiyat tahmininde bulunarak çok konuşulacak bir konuya imza attı.

Larry Lepard’ın Bitcoin (BTC) Açıklamaları

Diğer finansal varlıklar ile BTC’yi kıyaslayarak tahminde bulunan Lepard, konuyla ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi;

“Bitcoin yarın 100.000 dolara çıkarsa, daha fazla Bitcoin yaratılmayacak.” Daha fazla insan bir tasarruf aracı olarak Bitcoin’i seçtikçe, Lepard fiyatın artmaya devam edeceğine, potansiyel olarak 100.000 $’a, ardından 1 milyon $’a ulaşacağına ve sonunda jeton başına şaşırtıcı bir şekilde 10 milyon $’a ulaşacağına inanıyor.

Bitcoin ekosistemine güvenen ve bu yolda devam edeceğine inanan Lepard, uzun vadeli belirtmiş olduğu görüşünün arkasında durmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir