Kuzdere’de Asfalt Çalışmaları Başlıyor

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi’nde asfalt çalışması öncesi tesviye işlemlerine başladı.

Yol ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, kaldırım ve reglaj çalışmalarının devam ettiği Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi’nde sıcak asfalt dökümüne hazırlanıyor. Tesviye işlemlerinin tamamlanmasının ardından sıcak asfalt dökümüne başlanılacağı belirtildi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kuzdere Mahallesi Çaybaşı Caddesi’nde yol ve kaldırım çalışmalarının son hızıyla sürdüğünü söyledi.

Kuzdere Mahallesi’nde imar planlarından sonra hummalı bir çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. Kuzderimizi hak ettiği modern hale getirmek için çalışıyoruz. Belediye ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Mahallemizdeki tüm çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız.” dedi.

Ulupınar ve Beycik’te yollar açıldı

Öte yandan Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulupınar mahallesi Alasini mevkisi ve Beycik Mahallesi’nde yağmur nedeniyle yola dökülen toprağı temizleyerek yolu trafiğe açtı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x