Demet Özdemir ile Boşanacak Olan Oğuzhan Koç’un Eski Sevgilisi Zeynep Koçak’ın Paylaşımı Şaşkına Çevirdi

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi magazin gündemine damgasını vurdu. Ayrıl-barış olarak yürüttükleri ilişkilerini nikah masasına taşıma kararı alan ünlü çiftten kötü haber geldi. Henüz 8 aylık evli olan oyuncu Özdemir ve şarkıcı Koç ikilisi boşanacaklarını sosyal medya üzerinden yaptıkları ortak açıklamayla duyurdu. Önümüzdeki günlerde mahkeme yolunu tutacak olan ikilinin ayrılığıyla birlikte, Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Zeynep Koçak’ın paylaşımı dikkat çekti. Koçak’ın paylaşımına eklediği ‘ilahi adalet’ notu ise gündeme bomba gibi düştü. 

Gelin detayları görelim…

Sevilen oyuncu Demet Özdemir ve beğeni toplayan parçalara imza atan atan Oğuzhan Koç ikilisinin ilişkilerini duymayan, bilmeyen kalmamıştır eminiz ki.

2021 yılında aşk yaşadıklarını ilan eden ünlü çiftin aşkı uzun süre magazin gündeminde konuşuldu elbette.

Özdemir ve Koç çiftinin ilişkisinde yaşanan çalkantılar gündemden düşmüyordu. Ayrılma kararı alan ikili bir süre sonra aşklarına yeniden şans tanımaya karar vermişti.

Koç, 2022 yılının 14 Şubat’ında sevgilisi Demet Özdemir’e evlenme teklifi etmişti. Evlilik yolunda ilk adımı adan ünlü ikili Haziran ayında aile arasında bir nişan yapmıştı.

Popüler çift, 28 Ağustos 2022 yılında nikah masasına oturmuştu. Görkemli düğünde 3 farklı gelinlik giyen Özdemir’in seçimleri de uzun süre konuşulmuştu.

Adeta yıldızlar geçidinin yaşandığı düğünün ardından mutlu bir evlilik sürdürdükleri düşünen Koç ve Özdemir cephesinden hayranlarını üzen iddialar gelmeye başladı.

İkilinin arasında soğuk rüzgarların estiği konuşulmaya başlandı. Ayrılık iddialarının arkaya arkaya gündem olduğu anlarda Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ikilisinden ortak açıklama geldi.

Sosyal medyada “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur.” ifadelerini kullanan ikilinin evliliklerini noktalayacakları netlik kazandı.

Sosyal medyanın ayrılık haberleriyle çalkalandığı günlerde oyuncu Zeynep Koçak’ın paylaşımı dikkatlerden kaçmadı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde birlikte rol alan Koç ve Koçak yaşadığı ilişkisiyle o dönem çokça konuşulmuştu.

Koç’un, Zeynep Koçak’la birliktelik yaşadığı dönemde onu Yağmur Tanrısevsin ile aldattığı iddiaları magazin dünyasını epey çalkalamıştı.

Geçtiğimiz hafta yaptığı paylaşımda “Oturdum ilahi adaleti bekliyorum” diyen Zeynep Koçak adeta gündem oldu.

Zeynep Koçak’ın bu paylaşımına sosyal medya kullanılarından pek çok yorum geldi.

Sizin konuyla ilgili düşünceleriniz neler? Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir