14 Mart’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Uraz Kaygılaroğlu, korumalarını gazetecilerin üstüne göndererek sinirli haliyle gündem oldu!

2. Sözde Mizah Dergisi Misvak yine şaşırtmadı. Sık sık tartışmalı paylaşımlara imza atan ve algı yaratmak için her türlü yola başvuran Misvak, şimdi de Ali Sunal’ı hedef aldı!

3. Usta tiyatrocu Metin Akpınar’ın altılı masa yorumu gündem oldu!

4. Haluk Bilginer, sahne sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı!

5. Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde kendi şerefini annesi ve eşi üzerinden kanıtlamaya kalkınca tepkilerin odak noktası hâline gelmişti. Belözoğlu’na bir tepki de PuCCa’dan geldi.

6. Selin Ciğerci’nin Konya’da linçlenmesinin ardından Ece Üner’in konuşması gündem oldu!

7. Oyuncu Melisa Döngel ve Sefo çiftinden ilk fotoğraf geldi!

8. ‘Kısmetse Olur’un eski yarışmacısı Melis, kendisini darp eden sevgilisiyle barıştı!

9. Eşi ve menajeri Wanda Nara ile barışan Mauro Icardi, Kasımpaşa galibiyeti gece kulübünde eğlenerek kutladı. Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi 3 kadınla Kuruçeşme’de çapkınlık turunda kameralara yakalandı.

10. Sex/Life’ın 2. sezonun geçtiğimiz gün Netflix’te yayınlanmasının ardından oyuncu Hayal Köseoğlu da diziyle ilgili ilginç bir yorum yaptı!

11. Geçtiğimiz yıl oyuncu Deniz Uğur’un çocuklarının babası Reha Muhtar’ın, 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemini epey meşgul etmişti. Deniz Uğur ve Reha Muhtar davasında Seren Serengil mahkemede ‘Dünyanın en iyi babası’ ifadelerini kullanarak Muhtar’ı savunmuştu. Ancak geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile Deniz Uğur’dan özür diledi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir